1/8
אודות

צחי סייק מתכות בע''מ היא מהחברות המובילות והגדולות בתחום פינוי מתכות ומחזור.

 

החברה עוסקת בפינוי מתכות, פינוי גרוטאות, סחר מתכות, מחזור גרוטאות, מחזור מתכת מחזור ברזל ובהספקת מכונות מתקדמות למחזור מתכות ביבוא בלעדי.

 

אנו מציעים שרות מקיף הכולל את איסוף המתכות, פירוקן ועיבודן למטרות מחזור. ברשותנו ציוד חדשני, מהמתקדם ביותר בתחום הפינוי ומחזור.

 

 אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי, אדיב ומיומן. אלה הן רק חלק מהסיבות מדוע לבחור בצחי סייק מתכות בע''מ. זה הזמן ליצור עמנו קשר, ולהרוויח הן תרומה לסביבה ירוקה יותר, והן תמורה כספית למתכות או חומרי גלם איכותיים לייצור מחודש. 

 

לפרטים נוספים חייגו אלינו 053-3444288 ונשמח לעמוד לשירותכם... 

אנו בצחי סייק מתכות בע''מ מחויבים לסטנדרטים גבוהים של שירות, מקצועיות וחדשנות. אנו מקפידים על כללי אתיקה מחמירים של הוגנות , יושר ואמון הדדי, מחויבות לשקיפות מלאה ודוגלים בשרות מכוון ללקוח. לשם כך ההנהלה ועובדיה עומדים לרשות הלקוחות בכל עת ומספקים מענה ענייני, נגיש, מהימן ומהיר.

 

אנו בצחי סייק מתכות בע''מ רואים את הלקוח ואת צרכיו לנגד עינינו, ולכן אנו מעניקים לכם, הלקוחות, שרות איכותי המבוסס על מומחיות ומקצועיות, זמינות ונגישות, אדיבות וסבלנות, באופן שיענה בצורה הטובה ביותר על צרכיכם. כמו כן הננו מחויבים לתרבות ארגונית ממוקדת לקוח, המבוססת על קשב ומענה לדרישותיהם וציפיותיהם של לקוחותינו, כמו גם עמידה בלוח הזמנים שנקבע מראש.

 

שביעות רצונכם היא ערך עליון בעינינו. לפיכך, נעשה כל מאמץ להיות קשובים לכם ולהבין את צרכיכם על מנת להעניק לכם פתרון הולם. אנו מודים לכם על האמון  ומקווים שתמשיכו ליהנות ממוצרינו המוגשים בחום, במסירות ,בנאמנות ומתוך מחויבות מלאה אליכם..