מיון וחלוקה של חומרים פלסטיים

סוגי פלסטיק רבים כמו מגוון רחב של חומרים ניתנים למיחזור. ישנם עשרות סוגי פלסטיק המשתיכים למשפחת התרמופלסטים אשר ניתנים למיחזור ולשימוש חוזר.

וודאי באיזה שלב כולנו שמנו לב שעל רוב מוצרי הפלסטיק הסובבים אותנו ישנם סימנים של מיחזור בצורת חצים החוזרים על עצמם ובתוכם מספר או אות.מספרים ואותיות אלו משיכים את אותו מוצר לסוג מסוים של פלסטיק. כל יצרן פלסטיק בארץ ובעולם מחויב להתביע על מוצריו סימון המסביר לאיזו קבוצת פלסטיק שייך אותו מוצר.

בזמן הוצאת המוצר משימוש או כאשר הוא ימצא את מקומו באשפה "ידעו" לאיזה קבוצה לשייך אותו.

 פוליאתילן טרפטאלט - בקבוקי סודה, בקבוקי מים, בקבוקי חומרי ניקוי,קופסאות לתרופות.  פוליאתילן צפיפות גבוהה - מיכלים לנוזלי ניקוי, הדחה, שמפו, סבונים, מרככים,שמנים למכוניות, סוגי צעצועים שונים, צינורות אנסטלציה .  פי.וי.סי - צינורות אנסטלציה, לוחות שקופים או עם תשקפויות משתנות, בקבוקים,כיסויים, ריפודים, צפוי חוטים.  פוליאתילן צפיפות נמוכה - שקיות פלסטיק, שקי אשפה, יריעות גמישות לחממות.  פוליפרופילן - בקבוקי תרופות, כלים חד פעמים, חיתולים, כיסויי מושבים,שקי לפינוי אשפה כבדה.  פוליסטירן - כלים חד פעמים, אריזות שקופות או צבעוניות, עטים, צעצועים שונים,כלי כתיבה.  פלסטיקים המכילים קומבינציה של שנים או יותר מהסוגים 6 - 1 או סוגים אחרים.

1/8

© 2010  צחי סייק מתכות בע''מ  created with http://www.mediaarsenal.co.il/

צחי סייק מתכות בע''מ 

טל: 053-3444288  | פקס: 03-7300222    

דרך השבעה 9 אזור, ישראל  | מיקוד: 58000

 כל הזכויות שמורות @ לצחי סייק מתכות בע"מ 

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

לפניות בנושא רכישה / פינוי למיחזור בכמות מסחרית,

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: